Zpět do obchodu

Registrace

Způsoby dopravy

Internetový obchod capáčky.com obouvá miminka, batolata, školkou, ale i školou povinné děti už od roku 2013.
Dle země doručení a tedy cílového obutí capáčků můžete vybírat z následujících dopravců pro Českou či Slovenskou republiku. Nebo možnosti osobního převzetí v Praze.
Pokud byste si přáli doručit naše capáčky i do jiných zemí, prosíme, kontaktujte nás předem (telefonicky: +420 732 226 622, E-mailem: capacky@capacky.com).

Pro Českou republiku je možné vybírat z:

Zásilkovny
Na základě dosavadních a dlouhodobých zkušeností doporučujeme pro doručení capáčků právě Zásilkovnu.cz.
V České republice je na výběr už více než 6.700 výdejních míst s rozmanitou otvírací dobou. Také poměr rychlosti a ceny dopravy je velmi příznivý.
V okamžiku, kdy budou capáčky doručeny do vámi vybraného výdejního místa, obdržíte automatickou sms zprávu o možnosti vyzvednutí, na které máte běžně až 7 kalendářních dní. Následující aktuální informace obdržíte vždy prostřednictvím sms zpráv a to přímo od Zásilkovny.cz.
- Očekávaný termín doručení: do 2 dnů od podání
- Cena za dopravu: 60,00 Kč

České pošty
Prostřednictvím České pošty vám budou capáčky doručeny přímo do ruky a to na adresu doručení, kterou uvedete v 2. kroku vaší objednávky.
V případě, že vás paní pošťačka nebo pan pošťák na adrese nezastihne, budou na vás capáčky trpělivě čekat na nejbližší pobočce České pošty. A to po dobu 7 kalendářních dní. Bližší informace naleznete na písemné výzvě k vyzvednutí zásilky nebo v elektronickém oznámení skrz sms zprávu či E-mail přímo od České pošty.
- Očekávaný termín doručení: do 2-3 dnů od podání
- Cena za dopravu: 70,00 Kč

DE postu
DE Post neboli Deutsche Post je výhradně určená pro capáčky z kategorie “Capáčky na objednávku. Tyto capáčky se aktuálně nachází v našem externím skladu v Německu a jejich doručení, přímo do vaší poštovní schránky, několik dní trvá. Obvykle mezi 7 až 14 kalendářními dny. Přesný den doručení nejsme schopni stanovit, neb capáčky překračují hranice a kód pro sledování zásilky se zde mění. V případě, že paní pošťačka nebo pan pošťák nenajdou vaši poštovní schránku, budete skrz sms zprávy informováni a capáčky si budete moci vyzvednout na nejbližší pobočce České pošty. A to po dobu 7 kalendářních dnů. Budeme vám však velmi vděční, pokud nás informujete (telefonicky: +420 732 226 622, E-mailem: capacky@capacky.com), že capáčky byly/nebyly v lhůtě 14 dnů od objednání doručeny.
- Očekávaný termín doručení: mezi 7-14 dny od objednání
- Cena za dopravu: 80,00 Kč

Osobního odběru
Předem zaplacené capáčky je možné také osobně vyzvednout a to na adrese Schöfflerova 2009/41, CZ-13000 Praha 3. Ohledně termínu a času vyzvednutí, prosíme, vždy předem volejte na telefonní číslo: +420 732 226 622.
- Termín a čas osobního převzetí: dle společné předchozí domluvy
- Cena za osobní převzetí: samozřejmě zdarma

Pro Slovensko je možné volit z:

Packety
Na základě dosavadních a dlouhodobých zkušeností doporučujeme pro doručení capáčků právě Packetu.sk.
Na Slovensku je na výběr už více než 1.500 výdejních míst s rozmanitou otvírací dobou. Také poměr rychlosti a ceny dopravy je nadmíru příznivý.
V okamžiku, kdy budou capáčky doručeny do vámi vybraného výdejního místa, obdržíte automatickou sms zprávu o možnosti vyzvednutí, na které máte standardně až 7 kalendářních dní. Další aktuální informace obdržíte vždy prostřednictvím sms zpráv a to přímo od Packety.sk.
- Očekávaný termín doručení: 2-3 dny od podání
- Cena za dopravu: 3,00 EUR

De Postu
DE neboli Deutsche Post je výhradně určená pro capáčky z kategorie “Capáčky na objednávku. Tyto capáčky se aktuálně nachází v našem externím skladu v Německu a jejich doručení, přímo do vaší poštovní schránky, několik dní trvá. Obvykle mezi 7 až 14 kalendářními dny. Přesný den doručení nejsme schopni stanovit, neb capáčky překračují hranice a kód pro sledování zásilky se zde mění. V případě, že paní pošťačka nebo pan pošťák nenajdou vaši poštovní schránku, budete skrz sms zprávu informováni a capáčky si budete moci vyzvednout na nejbližší pobočce Slovenské pošty. A to po dobu 7 kalendářních dnů. Budeme vám však velmi vděční, pokud nás informujete (telefonicky: +420 732 226 622, E-mailem: capacky@capacky.com), že capáčky byly/nebyly v lhůtě 14 dnů od objednání doručeny.
- Očekávaný termín doručení: mezi 7-14 dny od objednání
- Cena za dopravu: 3,00 EUR

Přejete si zjistit, kde se vámi objednané capáčky právě nacházejí? Spěcháte a rádi byste si domluvili expresní dopravu capáčků? Pak stačí, když nám jednoduše zavoláte nebo napíšete. Jsme vám plně a rádi k dispozici každý všední den od 09:00 do 18:00.

Telefon: +420 732 226 622
E-mail: capacky@capacky.com 
Facebook
Instagram

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení