Zpět do obchodu

Registrace

Způsoby dopravy

Internetový obchod capáčky.com obouvá miminka, batolata, školkou, ale i školou povinné děti už od roku 2013.
Dle země doručení a tedy cílového obutí capáčků můžete vybírat z následujících dopravců pro Českou či Slovenskou republiku. Nebo možnosti osobního převzetí v Praze.
Pokud byste si přáli doručit naše capáčky i do jiných zemí, prosíme, kontaktujte nás předem (telefonicky: +420 732 226 622, E-mailem: capacky@capacky.com).

Pro Českou republiku je možné vybírat ze:

Zásilkovny
Na základě dosavadních a dlouhodobých zkušeností doporučujeme pro doručení capáčků právě Zásilkovnu.cz.
V České republice je na výběr už více než 6.700 výdejních míst s rozmanitou otvírací dobou. Také poměr rychlosti a ceny dopravy je velmi příznivý.
V okamžiku, kdy budou capáčky doručeny do vámi vybraného výdejního místa, obdržíte automatickou sms zprávu o možnosti vyzvednutí, na které máte běžně až 7 kalendářních dní. Následující aktuální informace obdržíte vždy prostřednictvím sms zpráv a to přímo od Zásilkovny.cz.
- Očekávaný termín doručení: do 2 dnů od podání
- Cena za dopravu: 65,00 Kč

Balíkovny
S Balíkovnou (zajišťuje Česká pošta) jste a jsme také velmi spokojeni. Už kvůli širokému pokrytí, což znamená 2.900 poboček Českých pošt, více než 7.000 výdejních míst a navíc 1.200 AlzaBoxů. A také hlavně díky rychlému doručení. Pokud si objednáte capáčky do boxů, capáčky v boxu na vás budou čekat 2 pracovní dny. Na pobočce České pošty nebo nějakého z výdejních míst na vás capáčky počkají celých 7 dní. V momentě, kdy budou capáčky doručeny do vámi zvoleného boxu nebo výdejního místa, obdržíte automatické upozornění o možnosti vyzvednutí. Prostřednictvím sms zprávy a i E-mailem. A to už přímo od Balíkovny.cz.
- Očekávaný termín doručení: do 2-3 dnů od podání
- Cena za dopravu: 55,00 Kč

Balíku do ruky
Prostřednictvím Balíku do ruky (zajišťuje České pošta) vám budou capáčky doručeny přímo do ruky a to na adresu doručení, kterou uvedete v 2. kroku vaší objednávky. V případě, že vás paní pošťačka nebo pan pošťák na adrese nezastihne, budou na vás capáčky trpělivě čekat na nejbližší pobočce České pošty. A to po dobu 7 kalendářních dní. Bližší informace naleznete na písemné výzvě k vyzvednutí zásilky nebo v elektronickém oznámení skrz sms zprávu či E-mail přímo od České pošty.
- Očekávaný termín doručení: do 2-3 dnů od podání
- Cena za dopravu: 75,00 Kč

Osobního odběru
Předem zaplacené capáčky je možné také osobně vyzvednout a to na adrese Schöfflerova 2009/41, CZ-13000 Praha 3. Ohledně termínu a času vyzvednutí, prosíme, vždy předem volejte na telefonní číslo: +420 732 226 622.
- Termín a čas osobního převzetí: dle společné předchozí domluvy
- Cena za osobní převzetí: samozřejmě zdarma

Pro Slovensko je možné volit z:

Packety
Na základě dosavadních a dlouhodobých zkušeností doporučujeme pro doručení capáčků právě Packetu.sk.
Na Slovensku je na výběr už více než 1.500 výdejních míst s rozmanitou otvírací dobou. Také poměr rychlosti a ceny dopravy je nadmíru příznivý.
V okamžiku, kdy budou capáčky doručeny do vámi vybraného výdejního místa, obdržíte automatickou sms zprávu o možnosti vyzvednutí, na které máte standardně až 7 kalendářních dní. Další aktuální informace obdržíte vždy prostřednictvím sms zpráv a to přímo od Packety.sk.
- Očekávaný termín doručení: 2-3 dny od podání
- Cena za dopravu: 3,00 EUR

Přejete si zjistit, kde se vámi objednané capáčky právě nacházejí? Spěcháte a rádi byste si domluvili expresní dopravu capáčků? Pak stačí, když nám dáte vědět:

E-mailem: capacky@capacky.com, telefonátem: +420 732 226 622, skrz Facebook a nebo pomocí Instagramu

Vždy vám budeme velmi rádi nápomocni.
Vaše capáčky.com