Zpět do obchodu

Registrace

Možnosti platby

Internetový obchod capáčky.com obouvá miminka, batolata, školkou, ale i školou povinné děti už od roku 2013.
Objednané capáčky můžete zaplatit několika způsoby a je pouze na vás, jaký způsob platby je pro vás nejpohodlnější a nejjednodušší.
Žádná z možností plateb není zpoplatněna a všechny možnosti platí pro objednávky jak z České republiky, tak i Slovenska.

Převodem:
Po vyplnění všech povinných polí, odsouhlasení podmínek a odeslání objednávky se vám zobrazí nová stránka, která obsahuje QR kód pro naskenování a provedení platby skrz jakékoliv chytré zařízení. Nově otevřené stránka obsahuje také veškeré údaje, které potřebujete pro provedení platby, pokud preferujete ruční zadání platby prostřednictvím internetového bankovnictví. Údaje pro ruční zadání platby obdržíte obratem i E-mailem, avšak už bez QR kódu. Jakmile obdržíme platbu, zašleme vám potvrzující E-mail a vaši objednávku začneme ihned vyřizovat.

Online platební kartou:
Jakmile doplníte veškerá povinná pole, potvrdíte podmínky a odešlete objednávku, otevře se vám nová stránka, ze které budete během několika vteřin přesměrováni na bezpečnou platební bránu GoPay. Pak už jen stačí doplnit údaje z vaší platební karty a kliknout na tlačítko zaplatit. V okamžiku, kdy obdržíme platbu, dostanete od nás obratem potvrzující E-mail a vaši objednávku začneme ihned zpracovávat.

Online bankovním převodem:
V okamžiku, kdy budou všechna povinná pole vyplněna, podmínky odsouhlaseny a objednávka odeslána, zobrazí se vám nová stránka, která vás nasměruje na zabezpečenou platební bránu GoPay. Ta podporuje online bankovní převody z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, MONETA Money Bank, mBank, Fio banka, Air Bank, Poštovní spořitelna, Equa bank, ING Bank, Oberbank, Sberbank, VÚB Praha, Hello bank! nebo i jiné banky. Kliknutím zvolíte vaši banku, přihlásíte se do internetového bankovnictví, kde už budou všechny údaje pro provedení platby předvyplněné. Stvrdíte platbu a až bude platba na našem účtu, pošleme vám E-mailem potvrzení o přijaté platbě a zároveň začneme chystat vaši objednávku k expedici.

Google pay:
Všechna povinná pole jsou vyplněna, podmínky zároveň odsouhlaseny a objednávka odeslána. V následujícím kroku se vám otevře nové okno, které vás v průběhu několika málo sekund přepojí na platební bránu Google Pay, kterou v tomto případě zabezpečuje GoPay. Jedním kliknutím na tlačítko se vám zobrazí nová stránka, ze které si vyberete vaši platební kartu uloženou v Google Pay. Všechny údaje k uskutečnění platby budou už přichystané a vy akorát potvrdíte platbu stisknutím tlačítka zaplatit. V okamžiku, kdy přijmeme vaši platbu, dostanete od nás E-mailem potvrzení a hned zahájíme přípravu vaší objednávky k odeslání.

Paypalem:
Až doplníte veškerá povinná pole, odsouhlasíte podmínky a odešlete objednávku, zobrazí se vám nové okno, ze kterého budete přesměrováni do platební brány PayPal. Jednoduše se do ní přihlásíte a ihned se vám zobrazí veškeré detaily pro uskutečnění platby. Vy akorát stisknete tlačítko zaplatit a vše je hotovo. Jakmile obdržíme avízo, že je platba přijata, obdržíte od nás potvrzení E-mailem a my obratem započneme s odbavením vaší objednávky.

Dobírkou:
Capáčky na dobírku už nezasíláme. Bohužel díky nedobrým zkušenostem. Ovšem pokud se s námi telefonicky (+420 732 226 622) nebo písemně (capacky@capacky.com) spojíte, společně se domluvíme, rádi pro vás uděláme výjimku.

Není vám něco jasné? Máte s provedením platby potíže? Pak stačí, když nám dáte vědět:

E-mailem: capacky@capacky.com, telefonátem: +420 732 226 622, skrz Facebook a nebo pomocí Instagramu

Vždy vám budeme velmi rádi nápomocni.
Vaše capáčky.com