Zpět do obchodu

Registrace

Nové motivy capáčků Carozoo a Lait et Miel skladem, novoroční naskladňování v plném proudu

Leden roku 2023 zvolna plyne, což se o mrazivé a zasněžené zimě říci zrovna nedá. Nebudeme však ještě házet flintu to žita. Capáčky.com však rozhodně neotálejí a zimním spánkem nespí.

Stále ještě probíhá výprodej celoročních capáčků s koženou podrážkou a zimních capáčků. Skladové prostory nejsou nafukovací a musí být připraveny pro nové capáčky.

Aktuálně jsme naskladnili capáčky značky Lait et Miel, mimo jiné i sandálky. Elegantní a funkční sandálky s gumovou podrážkou, v pastelových barvách, zcela jistě potěší všechna dětská chodidla. A nejen je:).

Zároveň už netrpělivě vyhlížíme dodávku capáčků Ebooba. Mimo oblíbených motivů capáčků s kočičkou, jednorožcem, medvídkem, ovečkou, autíčkem a samozřejmě s buldočkem, jsme pro Vás nechali ušít capáčky i ve větších velikostech. Zatím jsou ve výrobě capáčky ve větších velikostech s motivem holubice, rakety a jednorožce.

A samozřejmě, neustále naskladňujeme capáčky značky Carozoo. Mimo doplnění zásob stávajících capáčků, máme nově zařazené kožené capáčky s koženou podrážkou s motýlky, pejskem, pejskem s dlouhými ušima, fialkami a červené sandálky.

Věříme, že si u nás zcela jistě a rádi vyberete.