Zpět do obchodu

Registrace

Jak vyměnit či vrátit capáčky?

Někdy se může stát, i přes veškerá a pečlivá měření rozměrů dětských nožiček, že capáčky na nožičkách našich nejmilovanějších prostě nesedí. Případně z jiného důvodu capáčky nevyhovují a chcete je jednoduše vrátit. Pak se vám nabízí, ve lhůtě do 14 dní od převzetí, následující možnosti:

Výměna capáčků za jiné:
Prostřednictvím našeho internetového obchodu Capáčky.com vytvoříte zcela novou objednávku, která už bude obsahovat nové a odpovídající capáčky. Objednávku odešlete, provedete úhradu a my se postaráme, abyste nové a správné capáčky obdrželi co nejrychleji. Zároveň nevyhovující capáčky zabalíte a zašlete nám je zpět.

Vrácení či reklamace capáčků:
Je nám to opravdu moc líto, ale i to se stává.Capáčky k výměně, vrácení či reklamaci k nám mohou doputovat prostřednictvím:

Zásilkovny:
(Skrz kterou je to nejjednodušší - alespoň dle našeho mínění)
Capáčky doneste do jakékoliv pobočky Zásilkovny a obsluze nadiktujete kód: 98635743. Obsluha Zásilkovny si zabalené capáčky převezme a vygeneruje příslušný štítek, kterým Vámi zabalené capáčky opatří. Platit nic nebudete. My Vám následně vrátíme o 65,00 Kč méně. Pokud nám spolu s capáčky k výměně zašlete i vyplněný formulář, budeme jen rádi. Když však do balíčku vložíte pouze ručně psaný lístek, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení, E-mail, telefonní číslo, budeme Vám velmi vděční.

Můžete poslat přes dopravce na níže doručovací uvedenou adresu - prosíme, abyste capáčky neposílali Českou poštou:

Capáčky.com
Luboš Leopold
Schöfflerova 2009/41
CZ-130 00 Praha 3 - Žižkov

Pokud nám spolu s capáčky zašlete i vyplněný formulář nebo alespoň ručně psaný lístek, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení, E-mail, telefonní číslo, budeme Vám velmi zavázáni. Prosíme, nevyhovující capáčky nám nikdy nezasílejte dobírkou. Doklad o odeslání si však vždy pečlivě uschovejte.

Jakmile nám budou capáčky doručeny zpět, vrátíme Vám příslušnou částku na Váš účet. A to buď bankovním převodem či převodem skrz platební bránu GoPay (v závislosti na tom, jakým způsobem byly capáčky uhrazeny).

Podmínky pro vrácení capáčků:
- capáčky musí být vráceny ve lhůtě 14 dní od převzetí
- capáčky nesmí být nošené
- capáčky musí být v původním stavu
- capáčky nesmí jevit jakékoliv známky opotřebení a použití

Pokud vám není cokoliv jasné, prosíme, dejte nám kdykoliv vědět. Stačí, když nám napíšete E-mail na capacky@capacky.com nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 732 226 622. Děkujeme vám.

Zde jedním kliknutím stáhnete formulář pro odstoupení od smlouvy ve formátu WORD.
Zde jedním kliknutím stáhnete formulář pro odstoupení od smlouvy ve formátu PDF.

Máte nějaké další dotazy? Potřebujete s výměnou, vrácením či reklamací pomoci? Pak stačí, když nám dáte vědět:

E-mailem: capacky@capacky.com, telefonátem: +420 732 226 622, skrz Facebook a nebo pomocí Instagramu

Vždy vám budeme velmi rádi nápomocni.
Vaše capáčky.com