Zpět do obchodu

Registrace

Jak vyměnit či vrátit capáčky?

Někdy se může stát, i přes veškerá a pečlivá měření rozměrů dětských nožiček, že capáčky na nožičkách našich nejmilovanějších prostě nesedí. Případně z jiného důvodu capáčky nevyhovují a chcete je jednoduše vrátit. Pak se vám nabízí, ve lhůtě do 14 dní od převzetí, následující možnosti:

Výměna capáčků za jiné:
Prostřednictvím našeho internetového obchodu Capáčky.com vytvoříte zcela novou objednávku, která už bude obsahovat nové a odpovídající capáčky. Objednávku odešlete, provedete úhradu a my se postaráme, abyste nové a správné capáčky obdrželi co nejrychleji. Zároveň nevyhovující capáčky zabalíte a zašlete nám je zpět.

Vrácení či reklamace capáčků:
Je nám to opravdu moc líto, ale i to se stává. Capáčky vám nevyhovují či vykazují nějakou vadu. Prosíme, v tomto případě nás nejprve kontaktujte (E-mailem: capacky@capacky.com nebo telefonicky: +420 732 226 622). Společně vždy nalezneme adekvátní řešení.

Capáčky k výměně, vrácení či reklamaci k nám mohou doputovat prostřednictvím:

Zásilkovny:
(Skrz kterou je to nejjednodušší - alespoň dle našeho mínění)
Capáčky doneste do jakékoliv pobočky Zásilkovny a obsluze nadiktujete kód: 98635743. Obsluha Zásilkovny si zabalené capáčky převezme a vygeneruje příslušný štítek, kterým Vámi zabalené capáčky opatří. Platit nic nebudete. My Vám následně vrátíme o 50,00 Kč méně. Pokud nám spolu s capáčky k výměně zašlete i vyplněný formulář, budeme jen rádi. Když však do balíčku vložíte pouze ručně psaný lístek, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení, E-mail, telefonní číslo, budeme Vám velmi vděční.

České pošty či jiného přepravce na adresu:
(Capáčky nám budou také doručeny, ale s odesláním budete mít asi více práce)
Capáčky doneste do jakékoliv pobočky České pošty či jiného přepravce a použijte níže uvedenou doručovací adresu:

Capáčky.com
Luboš Leopold
Schöfflerova 2009/41
CZ-130 00 Praha 3 - Žižkov

Pokud nám spolu s capáčky zašlete i vyplněný formulář nebo alespoň ručně psaný lístek, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení, E-mail, telefonní číslo, budeme Vám velmi zavázáni. Prosíme, nevyhovující capáčky nám nikdy nezasílejte dobírkou. Doklad o odeslání si však vždy pečlivě uschovejte.

Jakmile nám budou capáčky doručeny zpět, vrátíme Vám příslušnou částku na Váš účet. A to buď bankovním převodem či převodem skrz platební bránu GoPay (v závislosti na tom, jakým způsobem byly capáčky uhrazeny).

Podmínky pro vrácení capáčků:
- capáčky musí být vráceny ve lhůtě 14 dní od převzetí
- capáčky nesmí být nošené
- capáčky musí být v původním stavu
- capáčky nesmí jevit jakékoliv známky opotřebení a použití

Pokud vám není cokoliv jasné, prosíme, dejte nám kdykoliv vědět. Stačí, když nám napíšete E-mail na capacky@capacky.com nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 732 226 622. Děkujeme vám.